بعد از کلیک روی فایل های دانلود شده، تصویری مانند زیر نشان داده می شود. کد Machine ID را کپی و فرم زیر را پر نمایید. این کد برای هر چهار فایل یکسان می باشد.

درخواست کد فعال سازی فیلم آموزشی کار با اسناد طولانی در ورد به زبان فارسی

کد machin ID را طبق راهنما وارد نمایید تا حداکثر طی 24 ساعت آینده کد فعال سازی برای شما ارسال گردد.
  • آدرس پست الکترونیکی که با ان خرید را انجام داده اید وارد کنید.
  • کد Machine ID را با کپی پیست کردن وارد کنید.

 

 

-فایل ها را صرفا بر روی سیستمی که به خودتان تعلق دارد اجرا کنید زیرا به هر خرید صرفا یک کد فعال سازی فروخته می شود. لذا کد فعال سازی در سیستمی که متعلق به خودتان است را برای ما ارسال کنید.

-توجه داشته باشید که زدن اشتباه بیش از سه بار کد فعال سازی اشتباه باعث از کار افتادن فایل خواهد شد. لذا در در ورود کد فعال سازی دقت نمایید.

–بعد از دانلود فایل، فایل را اکسترکت کرده و بر روی فایل شماره 1 کلیک نمایید. تصویری مانند زیر ظاهر می شود. از قسمت Machine ID عبارت نوشته شده را کپی و آن را از طریق صفحه درخواست کد فعال سازی فیلم آموزشی به زبان فارسی کار با اسناد طولانی در ورد برای ما ارسال نمایید. در مدت زمان حداکثر 24 ساعت کد فعال سازی برای شما ارسال می گردد. در صورتی که مشکلی درفعال سازی میتوانید با ایمیل support@apland.ir در ارتباط باشید.

-در صورتی که ویدیو بر روی سیستم شما اجرا نشده است احتمالا کدک آن بر روی سیستم شما نصب نیست لذا از آدرس زیر آن را دانلود و نصب کنید.  (دانلود)       k-lite_codec_pack